0011-DSC00082

Talk show Pod kožu s Evou Pavlíkovou a Petrom Lipom

Máločo vie tak dobre liečiť dušu človeka ako smiech. A tak sa do Kúpeľov Dudince dostal program plný hudby a príjemnej nálady s názvom POD KOŽU. Moderátor a hudobník Ludo Kuruc si do spoločenskej sály LD Smaragd pozval známu herečku Divadla Andreja Bagara v Nitre Evu Pavlíkovú a jazzového speváka s nezabudnuteľným hlasom Petra Lipu.

Hovorilo sa o všetkom. Peter Lipa prezradil, kde ho našla hudba, kedy svoj život zasvätil jazzu a s ktorým slávnym hudobníkom si zaspieval. Eva Pavlíková (ktorá deň pred podujatím oslávila narodeniny) si zas posťažovala na ťažký osud slovenských herečiek, ktoré po istých rokoch hrávajú len alkoholičky, psychicky choré ženy alebo dokonca satana (ako v prípade Evinej roly v muzikáli DAB v Nitre Povolanie pápež). Pracovné trapasy, zážitky s deťmi, ktoré svojich rodičov vedia „podržať“, ale aj smutnosmiešne príhody s kolegami, ktorí už nie sú medzi nami. Aj to boli témy, počas ktorých sa spoločenská sála otriasala potleskom a smiechom.

Ludo Kuruc si pre svojich hostí pripravil otázky, ktoré naozaj nečakali, aby sa im diváci mohli dostať „pod kožu“. Rozhovory sa striedali s piesňami, známymi aj neznámymi, ktoré pobavili, roztlieskali aj v pozitívnom zmysle slova zamrazili človeka.

Text: Mgr. Andrea Petrušová, Kúpele Dudince a.s.

Foto: Ing. Milan Ďuroch, r65 studio s.r.o.