0030-DSC08740

Foto: Milan Ďuroch

Letné kúpalisko Dudinka opäť v prevádzke

Tento rok sa prevádzka trošku posunula, a tak oproti pôvodnému otvoreniu na konci mája to na letnom kúpalisku Dudinka ožilo v piatok, 18. júna 2021.


Foto: Milan Ďuroch

Vstupné je možné kúpiť si na 3 hodiny, pričom rodiny s deťmi si môžu zakúpi výhodnejšie rodinné vstupné.4 bazény, zeleň a rýchle načerpanie energie

Kúpalisko Dudinka je v regióne Hont známe príjemnou termálnou vodou, kde si môžu návštevníci oddýchnuť a zrelaxovať. Stredisko má k dispozícii štyri bazény. Rekreačný bazén má dĺžku 25 metrov a teplotu vody 28 ° C. Hostí rôznej vekovej kategórie určite pritiahne bazén s vodnými atrakciami s toboganom, rodinnou šmýkačkou, vodným kanálom s tryskami  teplotou vody 28 ° C.


Foto: Milan Ďuroch

Deti poteší detský bazén s hĺbkou 0,4 metra. Priaznivcov minerálnych vôd zas bazén s dudinskou minerálnou liečivou vodou a teplotou vody 32 až 33 ° C.


Foto: Milan Ďuroch

Kúpalisko je pomenované je po víle, ktorej Dudince podľa známej legendy vďačia za liečivú silu miestneho prameňa. Úplnou rekonštrukciou prešlo v roku 2007 a odvtedy je obľúbeným kúpaliskom domácich, kúpeľných hostí a návštevníkov z blízkeho i vzdialenejšieho okolia.Foto: Milan Ďuroch

Útulný areál, komorná atmosféra a čistota – také sú najčastejšie odpovede ľudí na otázku, prečo sa tu dobre cítia.

Zabavte sa, opáľte sa a zrelaxujte vo vode i mimo nej

Hľadáte pobyt v Kúpeľoch Dudince so vstupom na kúpalisko v cene? Rezervujte si pobyt Leto s Dudinkou a užite si nielen kúpalisko, ale aj liečivú minerálnu vodu a krásne prostredie Dudiniec.